Едвај дочека да избега на одмор, па се сликаше во минијатурен костум за капење што едвај и ги прекри градите.

30 јули, 2020
Annotation 2020-07-29 203322

Јелена Карлеуша ужива на одмор во Турција со своите ќерки, додека нејзиниот сопруг не е со неа поради работни обврски.

Српската пејачка Јелена Карлеуша се пофали на Инстаграм дека ужива со ќерките на одмор во Турција. Во последните месеци, таа честопати посочуваше дека најмногу и недостасува да патува за време на пандемијата на корона, пејачката едвај чекаше да оди некаде.

Карлеуша со фотографиите повеќе откри отколку што сокри, а позираше во жолто бикини кое едвај и ги покри градите. Илјадници обожаватели го пофалија нејзиниот изглед, а судејќи според коментарите што ги оставија на нејзините објави, никој не се пожали дека претежно позира полугола.

Пред неколку дена, пејачката позираше со чаша во раката во базенот, а во преден план го стави длабокото деколте што го истакна во едноделен костим за капење.

Според српските медиуми, нејзиниот сопруг Душко Тошиќ (35) не е со Карлеуша бидејќи се подготвува за продолжување на фудбалската сезона во Кина. Двојката е во брак од 2008 година и ги имаат ќерките Атина (11) и Ника (10).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi