Емили на почетокот на 8-ми месец од бременоста: Нема трага од целулит!

24 декември, 2020
емили

Американската манекенка од Полска, Емили Ратајковски (29) е фотографирана на плажа во Калифорнија со нејзиниот сопруг Себастијан Бехр Меклард (31) и по тој повод го истакна своето божествено тело.

Имено, познатата манекенка се сончаше во костим за капење „Инамората“ од сопствената колекција и го истакна својот поголем труднички стомак во минијатурно бикини само неколку дена пред католичкиот Божиќ.

Емили носеше кафено бикини со дезени од колекцијата „Лас Олас“, која чини 150 долари, додека носеше бело капаче и црни очила за сонце. Таа тогаш облече огромна беж дуксерка и одеше по песок со пријателка што и правеше друштво.

29-годишната девојка неодамна откри дека е во 28-та недела од бременоста, но се чини дека не се плаши премногу од новиот бран на пандемија на вирусот корона, кој е актуелен во Америка.

Фановите се малку загрижени за неа и сметаат дека таа треба да биде изолирана од сите до крајот на бременоста, но тие велат дека изгледа како божица и дека воопшто не се здебелила, освен што и пораснал стомакот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris