Емотивно збогување: Не знам како ќе живеам без тебе

22 јули, 2020
сдсдсд

Една недела откако 27-годишниот Бенџамин Кеуга беше пронајден во Калабасас во близина на Лос Анџелес со прострелна рана што си ја нанесе сам на себе, излезе неговата долгогодишна девојка Дајана Ј.Пинто и направи многу следбеници да плачат со емотивна објава на Инстаграм.

‘Ова е за најубавиот човек што сум го видел досега. Ти си целиот мој свет и мојот живот. Ќе живееш засекогаш во моето срце, душа и во мислите. Ме направи најсреќната девојка на светот со тоа што те имав. Ќе ги задржам сите наши спомени што ги создадовме. Сè уште чувствувам дека твојата игривост ме прави да се смеам. Секој ден, секоја секунда мислам на тебе. Сега го знам вистинското значење на тагата. Те молам, дај ми сила да продолжам понатаму затоа што не знам како да го живеам овој живот без тебе “, напиша Дијана, по што многу следбеници започнаа да испраќаат пораки за поддршка.


Покрај Дајана, со Бенџамин се поздрави и неговата постара сестра, 31-годишната Рајли Кеуп, која со денови е на антидепресиви. – Утрата се најтешки. Заборавам дека те нема. Не сакам да плачам од страв дека никогаш нема да можам да запрам. Ти беше светлината, мојот најдобар пријател, помлад брат, заштитник. Беше премногу чувствителен за овој суров свет “, напиша таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi