Фановите во ШОК: Анистон има двојничка?

13 август, 2020
aniston

Единствената разлика е бојата на косата. Азра.ба пренесува дека сето тоа започнало со фотографија на младата Кејтлин објавена од нејзиниот фризер за промовирање на нејзиниот нов изглед

Неретко се случува многу познати личности да имаат свои двојки, или луѓе за кои можеби никогаш не сте слушнале или виделе, и изгледаат неверојатно. Токму ова е судбината на актерката Џенифер Анистон (51).

Американка по име Кејтлин неверојатно наликува на актерката, а единствено што ги прави различни е нејзината боја на коса. Азра.ба пренесува дека сето тоа започнало со фотографија на младата Кејтлин објавена од нејзиниот фризер за да го промовира нејзиниот нов изглед.

Но, фризурата веднаш падна во позадина. Луѓето почнаа да забележуваат дека оваа девојка неверојатно личи на актерката од серијата „Пријатели“.

„Сигурен сум дека оваа жена е поврзана со Џенифер Анистон“. Рејчел, ова си ти? Не знаев дека ти се грижиш за косата на Џенифер – се само некои од коментарите на зачудените следбеници.

Иако тие се неверојатно слични по изгледот, нивниот начин на живот е сосема различен. Џенифер сјае и го гори Холивуд, а Кејтлин е мајка со полно работно време. Можеме да видиме фотографии со деца и семејства на нејзините социјални мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris