Го добила прекарот „Студена кралица“ бидејќи малку се смее, но изненади во едно интервју во кое се разнежни

11 декември, 2020
viktorija-bekam


Иако модната креаторка Викторија Бекам (46) јавноста често ја доживува како студена личност, во неодамнешното интервју таа покажа дека не е така. Викторија во шоуто во Лореин во средата ја пофали 25-годишната Никола Пелц, нејзината снаа, свршеница на Бруклин, 21, и зборуваше за нивната венчавка.

Дизајнерката истакна дека нивната веридба дошла во добро време и дека таа и сопругот Дејвид Бекам (46) не можеле да очекуваат поубава дама за нивниот син. Бруклин и Никола се неразделни откако објавија дека се заедно во ноември минатата година. “Тие се многу среќни. Таа е убава, слатка и добра. Таа е толку убава, пријатна жена”, рече Викторија. “Убаво е што со сè што се случуваше оваа година, Бруклин најде сродна душа и дама со која сака да го помине остатокот од својот живот. Во овој период имаше толку многу несигурност и сè беше малку тажно. Значи, ние сме многу среќни и возбудени”, додаде таа.

Странските медиуми претходно пишуваа дека парот ќе се венча во италијанското луксузно одморалиште Борго Егнација во Пу Pа. Тие тврдат дека цената за ова е вистинска ситница за Бруклин, а свадбените церемонии одат до три милиони фунти во ова прекрасно одморалиште. Очигледно младиот Бекам со неговата вереница Никола и неговата мајка Викторија веќе погледнаа во одморалиштето со пет sвезди и навистина им се допадна. Борго Егназија ги освои и Џастин Тимберлејк и Џесика Бил, кои склучија брак таму во 2012 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris