Го прослави роденденот во друштво на 7 години помладото момче, кој е убав како слика, и не ја испушта од раце

2 јули, 2020
1000000000000000000000000000

Никол Шерцингер го прослви својот 42 роденден во друштво на нејзиното момче Том Еванс, а фотографиите ги сподели на Инстаграм.

Љубовта помеѓу пејачката Никол Шерцингер и поранешниот играч на рагби Том Евинс, од ден во ден изгелда се посилна, па и неговата врска сега стана сериозна, откако почнаа да се забавуваат минатата година.

Никогаш посреќни не изгледале на фотографиите од прославата на 42 роденден, на кој таа и 35 годишниот Том ги покажаа прекрасните тела позирајќи на плажа. Никол за таа прилика избрала бел бикини кои очигледно му се допаднал и на Том, кој не ја испушти од рака.

Освен на плажа, парот уживаше и во добрата храна на пикникот, а Никол со прекрасни фотографии се пофали на Инстаграм, каде изјави и благодарност до господ за се што има во животот.

“Ти благодарам господе за уште една година под сонцето. За новиот ден, и свежиот зрак во мјата плуќа и срце кое чука посилно од било кога. Благодарам за се. Благодарам на милоста и неочекуваниот подарок од времето. Благодарам за радоста и огромната љубов која ја добивам од семејството, пријателите и луѓето ширум светот. Благодарам што си добар со мене и што никогаш не се откажа од мене, ми го покажа вистинското значење на љубовта, среќата и мирот. Твојата омилена Никол.”- Напиша Никол на објавата.

Во врска со 42 годишната пејачка и седум години помладиот спортист, почна да се шушка на крајот на минатата година, кога беа фатени како разменуваат бакнежи, исто така тој е виден на еден од настапите на нејзиниот повторно собран бенд “The Pussycat Dolls”.

Врската и јавно ја потврдија, појавувајќи се на забавата на весникот, In style студии Warner Bros, по доделувањето на златните глобуси.

Никол предходно беше во 7 годишна врска со возачот на формула 1 Левис Хамилтон, а наводно прекинале бидејќи не сакал да се жени. Љубовта подоцна ја пронајде во 28 годишниот бугарски тенисер Глигор Димитров, со кој исто така беше во долгогодишна врска, но парот се разнели на мирен начин во почетоокот на 2019 година од непознати причини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi