Горе проѕирен градник, доле минијатурна танга… Ова е најпровокативното издание на Јелена Карлеуша!

11 мај, 2020
jk

Пејачката ги запали социјалните мрежи со ново провокативно издание

Јелена Карлеуша важи за една од најсексапилните пејачки во поранешна Југославија и уште еднаш покажа какви облини има.

Имено, ЈК објави две фотографии, а многумина се на мислење дека ова е нејзиното најнепристојно издание досега.

Јелена позирала во провокативна долна облека во дворот. Горе, таа има проѕирен градник, а долу, никогаш помала танга.

View this post on Instagram

😏 In @prettylittlething 👙

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Ау, сè гори“, напишала Софија Милошевиќ.