Гвен Стефани се сврши во шестата деценија и го покажа вереничниот прстен

28 октомври, 2020
gven-stefani-2-830x0

Пејачката Гвен Стефани (51) се сврши со пејачот Блејк Шелтон (44), со која е во врска од 2015 година. Среќната вест Гвен ја сподели на својот профил на Инстаграм со романтична фотографија на која го бакнува својот сега свршеник и ја покажува својата рака со дијамантски веренички прстен. Пејачката покрај фотографијата напиша: „Да, те молам“ и додаде емотикон за прстен, а под објавата во коментарите следеа честитки за вљубената двојка. Како и Гвен, Блејк објави дека е верен, а со истата фотографија објавена од пејачот, тој напиша: “Гвен, ти благодарам што ми ја спаси 2020та и остатокот од мојот живот. Те сакам. Слушнав ” да “.


Инаку, Гвен и Блејк прво живееја заедно со нејзините три деца на неговиот ранч во Оклахома, а овој месец сите се преселија во нов дом во Лос Анџелес, кој наводно вреди 13 милиони долари.

Да потсетиме, Гвен беше во брак со рокерот Гевин Росдејл од 2002 до 2015 година, со кого ги има синовите Кингстон (14), Зума (12) и Аполо (6). Како причина за разводот беа наведени „непомирливите разлики“, но вистинската причина беше неговото долгогодишно изневерување со дадилката на нивните деца, Минди Ман. Аферата траеше повеќе од три години, а ја откри друга дадилка која на својот iPad пронашла експлицитни пораки и фотографии затоа што уредот бил поврзан со мобилниот телефон на Гевин. Рокерот не запре со аферата дури и додека Гвен го носеше нивното трето дете, а наводно неговата дадилка не била единствена љубовница.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum