Гвинет Партлоу објави новa фотографиja со ќерката Епл: фановите коментираа дека личат на близначки!

19 јули, 2020
Annotation 2020-07-19 162513

Познатата американска актерка Гвинет Палтроу уживаше во друштвото на нејзината ќерка Епл. Холивудската ѕвезда објави нова фотографија на Инстаграм со својата наследничка, која ги воодушеви обожавателите.

„Лето со мојата Епл“, напиша Гвинет.

Фановите изјавија дека и двете изгледаат неверојатно. Исто како да се близначки.

„Близначки… Јаболката(Eпл) не паѓа далеку од дрвото“, беше еден од коментарите.

Еве ја фотографијата:

Патем, Епл Мартин, ќерката на Гвинет Палтроу и музичарот Крис Мартин, во мај наполни 16 години.

– Ти си премногу интелигентна и имаш најдобра, брилијантна смисла за хумор. Јас сум многу среќна што сум твоја мајка. Јас ги сакам нашите вечерни разговори кога навистина можам да слушнам што има во вашата глава. Работиш многу напорно за тоа што сакаш да го постигнеш и имаш чувство за одговорност. – изјави Гвинет за својата ќерка и продолжи.

– Јас сум многу среќна што те имам, убава, млада дама. Ти благодарам што ме избра токму мене. Те сакам од овде до месечината милион пати и назад. – заклучи актерката.

Еве повеќе фотографии од Епл Мартин:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi