Гвинет Палтроу повторно шокира: После свеќата која мириса на вагина, актерката лансираше бизарен производ кој се распродаде за момент!

21 ноември, 2020
1351477

Додека многу актери и музичари ширум Светот се без работа, холивудската актерка Гвинет Палтроу најде начин да го збогати својот домашен буџет. Нејзиниот бренд Goop ја интригира јавноста со своите необични производи. После свеќи со мирис на вагина и оргазам, познатата актерка лансираше уште еден бизарен производ наменет за жени

Во пресрет на Божиќните и новогодишните празници, актерката Гвинет Палтроу претстави уште еден необичен производ што крева веѓи, а тоа е комплет со кој мажите имаат можност да оформат модел на пенисот. Но, производот е првенствено наменет за жени. Збунети сте?

Откако вашиот маж ќе ја повтори својата машкост, силиконските гениталии стануваат вибратор, а таа забава ќе ве чини 34,99 фунти. Соодветно именуван како „Clone-A-Willy“ доаѓа во пакет со држач за батерии на кој доаѓа силиконски модел на пенис.

Крајниот производ е направен со употреба на силиконски раствор кој се става во калап, а производот е достапен во неколку нијанси, така што мажите имаат можност да ги реплицираат половите органи што е можно поверно.

Верувале или не, овој производ се распродаде многу брзо откако се појави на пазарот, а најчесто го купуваат жени кои сакаат нивниот вибратор да изгледа како гениталиите на нивните посилни половини.

„Овој комплет му овозможува на парот да реплицира идентични машки гениталии што жените можат да ги користат додека нивниот драг е на пат“, коментира едно лице во прегледите на производите.

„Претерано? Да. Забавно? Бидете сигурни во тоа. Дали вреди да се види неговиот израз на лицето кога ќе го отвори подарокот? Сто проценти да!“, Прокоментира друго лице.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi