Хајди Клум разменува нежности со нејзиниот сопруг во кревет: Привлече внимание еден детал!

18 декември, 2020
хајди

Манекенката Хајди Клум (47) целосно се опушти, па размени нежности во кревет со нејзиниот сопруг, музичарот Том Каулиќ (31).

Имено, Хајди на својот Инстаграм профил објави слики од креветот, со сопругот, кој постојано ја милува и бакнува, додека манекенката задоволно се насмевнува.

Веќе е познато дека манекенката не се двоуми да ја покаже својата интимност и убави моменти со Том, но нејзината следна објава заинтригира многумина и еден детал под чаршафите привлече големо внимание.

Хајди по заедничките снимки објави фотографија од нејзиниот сопруг од креветот. Тој носи ќебе, додека му се изложени колковите, и јасно може да види дека Каулиќ нема долна облека.

Да се потсетиме, Хајди и Том се во брак од 2019 година.

Тие се сметаат за едни од најубавите и најхармонични познати парови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris