Хаос: Што ќе каже Џорџе? Анастасија Ражнатовиќ ја помина вечерта со поранешното момче? (ФОТО)

27 јуни, 2020
Annotation 2020-06-27 173314

Разоткриена?

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ минатата вечер, верувале или не ја помина во дружба со поранешната другарка Маша Терзиќ

За тоа говорат фотографиите на друштвените мрежи:

Анастасија во текот на вчерашниот ден уживаше во една винарија, а потоа вечерта на истотот место беше во друштво во кое се најде и Маша.

Анастасија во текот на вчерашниот ден уживаше во една винарија, а потоа вечерта на истотот место беше во друштво во кое се најде и Маша.

Иако Анастасија и Маша не се дружат веќе со години, синоќа заедо се забавуваа како никогаш до сега, што ни кажува дека го обновиле пријателството.

Инаку, на истото место вчера вечер беше и Костадин Терзиќ, поранешното момче на Анастасија, што се гледа на фотографијата во текстот, но дали се сретнал со неа не е познато.

Потсетуваме, Анастасија неколку години се забавуваше со Костадин, а врската ја прекинаа во 2016 година. Од друга страна пак, Маша своевремено се забавуваше со Вељко, братот на Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi