ХАОС!!!Останал без пенис, па му го зашиле на рака.. А како врши нужда?!

4 август, 2020
shutterstock_1038047464_1000x0

Малком Мекдоналд го загубил пенисот поради голема крвна инфекција, а сега има нов орган што треба да го користи, иако на чудно место.

Хирурзите му додадоа 5 сантиметри, а уште една операција го чека.

Неговиот пенис целосно испадна во 2014 година, а овој 45-годишник страдаше од инфекција на перинеумот што беше влошена со сепса.

Многу брзо, прстите на нозете и рацете му поцрнеле, како и пенисот, кој потоа отпаднал. „Дијамантите“ на Мекдоналдс (тестисите) останаа на исто место!

Докторите му го закачија паднатиот дел на неговата рака!

  • Секако дека сум лут. Имам пенис на раката! Јас не сум навикнат на тоа, но кога повеќе ќе размислувам за тоа, супер е!” – рече Мекдоналд!

Мекдоналд веќе има две деца и не е загрижен за неговото потомство, а професорот Дејвид Ралф го реконструирал пенисот од кожа на левата рака.

  • Тоа е повеќе за мојата самодоверба и едноставни потреби како што е одењето во тоалет! – Мекдоналд истакна зошто подлегнал на овој експеримент.

Коронавирусот ја одложи неговата операција, која требаше да го премести пенисот од раката на старото место!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris