Хрватката која ја сака Нејмар стана пејачка, но не ги воодушеви своите обожаватели. Еве го доказот!

1 октомври, 2020
5d609c3eef34b0f4bf0a

Некои веруваат дека Наталија кариерата реши да ја гради врз основа на славата што ја стекна благодарение на врската со Нејмар, но и претходната врска со популарниот Колумбиец Малума.

Откако го освои Нејмар, заносната Наталија Барулиќ тргна да ја освои музичката сцена. Американката со хрватско потекло го сними синглот „24/7“, со кој се пофали на социјалните мрежи.

Но, се чини дека електро-звуците не ги воодушевија многу нејзините следбеници. Иако на Инстаграм ја следат повеќе од 3,5 милиони луѓе, нејзината песна на Јутјуб собра нешто повеќе од 37,6 илјади прегледи за една недела.

Немаше многу коментари, само околу четириесет. – Само 23 реакции и 146 коментари? Дајте и малку поддршка на оваа амбициозна девојка – рече еден од гледачите. Имаше и такви кои веруваат дека 27-годишната Наталија реши да гради кариера врз основа на славата што ја стекна благодарение на врската со Нејмар, но и претходната врска со популарниот Колумбиец Малума.

За врската со славниот фудбалер започна да се шпекулира кон крајот на минатата година, кога папараците видоа дека Наталија веќе некое време го следи Нејмар на натпреварите од Paris Saint-Germain, за кои навиваше од трибините. Таа повеќе пати објавуваше заеднички фотографии од неговиот роденден, но и од Париз, каде игра Нејмар. Сè остана на гласините сè додека гулабите не решија да им стават крај во мај оваа година и да ја откријат својата љубов позирајќи за насловната страница на руското издание на списанието „GQ“.

Наталија сподели на својот Инстаграм споредувајќи се себе си и Нејмар со славната љубовна двојка Бони и Клајд. Многумина останаа во шок, но без сомнение – хрватските корени заведоа Бразилец кој е тивко страдање за жените ширум светот. Инаку, Наталија се занимава со моделинг, танцување, таа е поранешна балерина, а во слободното време е и диџеј. Таа одлучи да ги усоврши своите таленти во светот. Во моментов живее во Америка, но нејзината мајка е Кубанка, а нејзиниот татко е Хрват. Нејзиното поранешно момче, Малума, е и поранешен најдобар пријател на нејзиното сегашно момче Нејмар. – Тоа беше врска топло-ладно. Се чувствував како да живеам за мојот партнер, кој не беше секогаш „тука“. Всушност, тоа беше токсична врска. Дадов 100 проценти од себе, а добивав можеби 20 проценти – рече неодамна Барулиќ за Малума. Очигледно тие зборови не му се допаднаа премногу, па во неговиот нов хит „Хаваи“ пееше за поранешна девојка која го остави за да се фотографира со други на социјалните мрежи. Иако пејачот тврди дека не станува збор за Наталија, сите, вклучително и Нејмар, се сигурни дека тоа сепак е убавицата со хрватските корени, па дури и Нејмар неодамна се сними како пее и го објави видеото на социјалните мрежи, што го налути Колумбиецот. Двајцата биле најдобри пријатели во минатото. Тој е еден од омилените пејачи на Нејмар, бил на неколку негови концерти, а заедно позирале на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum