Бесна како рис! После бурниот развод, мајката на Бред ја презира Анџелина поради овие причини!

13 февруари, 2020
angelina

Мајката на Бред Пит, Џејн Пит не ја поднесува Анџелина Џоли и сега покажува дека е најголема поддршка на нејзиниот син по бурниот развод.

„Џејн е тврд камен и никогаш нема да прости на Анџелина, низ што се помина нејзиното семејство, особено затоа што децата ги гледа помалку откако Бред и таа објавија дека се разведуваат“, рече изворот. Џејн Пит (80) ја обвинува Анџелина дека се однесува со нејзиниот син на манипулативен начин и не му дозволува на Бред често да ги гледа децата.

Бред, повеќепати ја молел својата мајка да не се соочува со Анџелина, но таа сака да ја погледне во очи и да и одржи лекција. Таа ја обвинува дека го уништила животот на нејзиниот син и сака да добие некои одговори “, објаснува изворот.

Она што исто така и пречи на мајката на Бред е дека разводот од Анџелина е многу скап, а тоа би можело да го чини нејзиниот син дури 100 милиони долари. Но, никој од актерите од оваа приказна сè уште не се огласил јавно за сето ова.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi