14 август, 2020

Откако поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон го украдоа апсолутно целото внимание на неодамнешното, но и долгоочекуваното, повторното обединување на црвениот тепих како дел од доделувањето на наградите SAG, на „гласините“ за тоа како ова актерско дуо е повторно заедно им нема крај. Затоа, многумина беа разочарани кога 56-годишниот актер-добитник на Оскар, наместо со Џенифер, пристигна сам.

Сепак, гласините за наводната романса може да бидат вистинити, затоа што иако таа не присуствуваше на Оскарите, Џенифер и Бред сепак, таа ноќ се сретнаа after party во куќата на продуцентот на Мадона, Гај Озари. Се уште нема многу информации за тоа како поминала средбата, но извор открил дека Џенифер возбудено се упатила кон нејзиниот поранешен сопруг да му честита за добиената награда, пишува Page Six.

Инаку, по добивањето на својот прв Оскар, Бред беше толку трогнат, за што сведочи и емотивниот говор во кој актерот им се заблагодари на најблиските на кои им ја посвети и оваа награда. „Ова е неверојатно. Ова е голема чест. Г-дин Тарантино, вие сте посебен, вие сте голем, без вас индустријата не би била иста. Лео, благодарам за коктелите. Исто така, сакам да искажам голема благодарност до другите членови на тимот. Се сеќавам кога моите родители ме носеа во кино, кога се преселив овде. Ова е за моите деца. Навистина беше еднаш во Холивуд “, рече 56-годишниот, држејќи ја наградата во рака.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Бред и Џенифер се сретнаа после Оскарите
Горе