Да не знаеш каде попрво да гледаш: Ванда покажа и повеќе од што требаше

6 септември, 2020
vanda

Аргентинската старлета Ванда знае како да ужива во животот. Таа со сопругот Икарди заминаа на одмор. И додека тој се досадува таа позира во ултра отворен костим за капење. Тоа секако беше со воодушевување пречекано од милионите обожаватели.

Нара изгледа прекрано и човек може само да се запраша каде попрво да гледа,во нејзиниот задник или гради.