Дали суеверието помага или одмага во игрите на среќа?

13 ноември, 2020
среча

Петок 13-ти не мора да биде несреќен ден, Моцарт повикува да го сврти тркалото на среќата во онлајн казиното за бонус од 52 000 денари


Има денови кога човекот станува на левото стапало, се чеша десната дланка, а црна мачка му го преминува патот. Ништо лошо не му се случува, но тој сепак чукнува во дрво и продолжува да биде суеверен. На секој 13-ти петок, тој се буди со чувство дека тој ден нема среќа, и со очекување на некоја несреќа, среќата не може да дојде.

Затоа треба да ги преземете работите во свои раце и да го свртите тркалото во новата игра на казиното во живо на Моцарт!

Ако левата дланка веќе чеша, другата рака слободно може да игра за една од 35-те парични награди во вкупна вредност од околу 3.000 евра. Секој играч кој ќе претвори 10 динари на мега тркалото до 27 ноември, автоматски добива по 1 поен, а победниците се оние кои ќе соберат најмногу поени.

Денес се зборува многу за црни мачки, скршени огледала, отворен чадор во куќата, а со таквите суеверија сами си наштетувате. Во следните 14 дена, подобро е да ја испробате својата среќа и да вртите мега тркало во казиното во живо на Моцарт!


Наградите се распределуваат на следниов начин:

1-во место 52 000 денари

2-ро место 36 000 денари

3-то место 26 000 денари

4-6-то место – 10 000 денари

7-10-то место 5 000 денари

11-15-то место 1000 денари

16-35-то место 500 денари

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi