Дејвид Бекам преговара за свое кулинарско шоу

16 јуни, 2020
david 2

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам планира да води своја кулинарска емисија. Преговорите сè уште се во тек, но првичните податоци говорат дека неговиот проект е во соработка со BBC и Нетфликс и со продукциската куќа Студио 99.

Идејата за новото шоу на пензионираниот фудбалер, како што вели, му дошла за време на самоизолацијата поради корона-пандемијата. Семејството Бекам од дома често знаеше пред своите обожаватели да ги покаже своите вештини во домаќинството и во кујната.

Дејвид (45), наводно, веќе се сретнал и со познатиот британски ТВ-готвач Гордон Ремзи, „заради вредни совети“ околу неговиот претстоен проект.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi