Досега необјавена фотографија од 1967-ма година: Братот на принцезата Дијана објави фотографија од детството

10 ноември, 2020
80f0a7c5eaf75457446bd69ac507deafb1f37082

Сликата е создадена во 1967 година, а на неа се прикажани Спенсер и принцезата Дијана, како стојат еден покрај друг. Тој не потенцираше каде е направена фотографијата, нивната приврзаност уште од рана возраст се забележува на фотографијата. Облечена во розов фустан и розови рамни чевли, Дијана го прегрнала својот брат, кој беше облечен во сини шорцеви и маица.


– Принцезата Дијана изгледа како грижлива постара сестра. Секогаш сакана и никогаш не заборавена – се наведува во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi