Една од најатрактивните жени на светот фотографирана во 7-миот месец од бременоста: Нејзиниот изглед ги воодушеви сите!

1 декември, 2020
2393309_profimedia0568181090_ls

Една од најатрактивните жени на светот, Емили Ратајковски ужива во своите денови од бременост, а неодамна папарацо фотографи ја „фатија“ како шета со нејзините пријатели.


По тој повод, се виде како изгледа Емили во 7-миот месец од бременоста, а судејќи според нејзиниот стајлинг, таа е многу внимателна во врска со одвојувањето на облеката. Таа скокна во удобни, спортски парчиња облека, облечена во крем тренерка и патики. Таа го истакна поголемиот труднички стомак, а сепак изгледа одлично.

Емили е среќна што го покажа стомакот, а често споделува фотографии на Инстаграм каде е во првото тримесечие. Сепак, таа не се откажа од провокативни слики, па често позира гола.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi