Ирина Шајк го „запали“ интернетот со нови фотографии на кои позира целосно гола

26 октомври, 2020
Irina-Šajk


Божествената фигура и убавото лице на Ирина Шајк за кратко време заработија светска слава, а откако се појави на сцената пленува со предизвикувачки теми во кои често ги краси насловните страници на водечките модни списанија. Една од најуспешните манекенки на денешнината безброј пати даде до знаење дека не се плаши да покаже малку кожа, но овој пат го „запали“ интернетот со волшебни фотографии на кои позира целосно гола… Атрактивната Ирина Шајк се прослави како модел за костими за капење и долна облека, но не и требаше многу време да стигне до модните писти ширум светот и да ја добие титулата еден од најуспешните модели на денешницата.


На една фотографија Ирина Шајк ги покри градите со рацете и ја скокотка фантазијата во заводлива поза на кадифена фотелја, додека на другата легна на стомак и го стави голот задник во преден план.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum