Испливаа непознати детали за односот на Кејт и Меган

28 јули, 2020
сдфсдфсд


Кејт Мидлтон, војвотката од Кембриџ, не помина долго за да ги подобри односите со Меган и Хари во текот на 2018 година, пишува нова биографија на кралското семејство, која фрла ново светло на бракот на војводата и војвотката од Сасекс и нивната одлука да се „напуштат“ функциите што ги извршувале.

foto: Profimedia

Според пишувањето на оваа книга, под симболичкиот наслов „Во потрага по слобода“, Кејт, која отсекогаш била карактеризирана како миротворка во врската меѓу Вилијам и Хари, не се мачела многу да се дружи со Меган. Се чини дека двајцата едноставно не се вклопуваа од почеток, а пријателството меѓу нив не цветаше. Пријателите на Кембриџ тврдат дека направиле „сè што е во нивна моќ“ да ја прифатат Меган во семејството, па дури и дека Кејт готвела вегански оброци за Меган за време на посетата на нивниот дом во салата Анмер.

<p><strong>Kejt Midlton</strong>, vojvotkinja od Kembridža, nije se preterano trudila da poboljša odnose sa<strong> Megan i Harijem </strong>tokom 2018. godine, piše u novoj biografiji o kraljevskoj porodici, koja baca novo svetlo na brak vojvode i vojvotkinje od Saseksa i njihovu odluku da "istupe" sa funkcija koje su vršili.</p>
<p><strong>Kejt Midlton</strong>, vojvotkinja od Kembridža, nije se preterano trudila da poboljša odnose sa<strong> Megan i Harijem </strong>tokom 2018. godine, piše u novoj biografiji o kraljevskoj porodici, koja baca novo svetlo na brak vojvode i vojvotkinje od Saseksa i njihovu odluku da "istupe" sa funkcija koje su vršili.</p>

Авторите на новата биографија тврдат дека овие жени, немаат ништо заедничко и дека сè помеѓу нив е „љубезност и оддалеченост“. Тие наведуваат еден незгоден момент кога двајцата тргнале на шопинг по истата улица, но Кејт само ја оставила и заминала во нејзиниот автомобил, оставајќи ја Меган сама.

<p><strong>Kejt Midlton</strong>, vojvotkinja od Kembridža, nije se preterano trudila da poboljša odnose sa<strong> Megan i Harijem </strong>tokom 2018. godine, piše u novoj biografiji o kraljevskoj porodici, koja baca novo svetlo na brak vojvode i vojvotkinje od Saseksa i njihovu odluku da "istupe" sa funkcija koje su vršili.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi