Кејт се вмешала во врската на Хари и Меган веднаш откако ја запознала

2 јули, 2020
ијкјкј


Членовите на британското кралско семејство изразија загриженост за принцот Хари за неговата врска со Меган Маркл веднаш откако ја запознале, кога принцот штотуку се заљубил. Една од нив беше неговата 38-годишна снаа Кејт Мидлтон, тврди новата книга ‘Royals at War: Untold Story of Harry and Meghan’s Shocking Split with the House of Windsor’, која беше објавена пред неколку дена, пишува foxnews.com.

‘Кејт го потсети Хари дека е во врска со девојка, чиј животен стил, минатото и кариерата биле сосема различни од кралското. Таа му рече дека ќе биде потребно време Меган да се интегрира во кралското семејство “, им кажале добро информираните анонимни луѓе на авторите на книгата, но рече дека членовите на кралското семејство ги издале своите предупредувања со добра намера.

Но, принцот Хари не го прифати предупредувањето од Вилијам и Кејт како добронамерна критика, откриваат и изворите, па тоа стана причина за расправија меѓу нив. „Овој раскол можеше да се избегне ако Хари не го земеше тоа „при срце“, напишаа авторите на книгата, откривајќи дека кралското семејство сè уште ги ценело некои од квалитетите на Меган од првата средба. Еден член, наводно, се восхитувал на интелигенцијата на Меган, која е „многу поголема“ во однос на интелигенцијата на некои постари членови на кралското семејство “.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi