Меган и Хери не можат да издржат веќе, земаат пауза!

20 јули, 2020
megan i hari

Иако за нивната наводно лоша финансиска состојба се пишува со месеци,односно откако тие решија да си дадат оставка од кралските должности и да продолжат да живеат со нивниот едногодишен син Арчи во Америка, се чини дека војвотката и војводата од Сасекс не се толку лоши со финансиите. Имено, според списанието ОК, парот решил да се одмори од своите дневни обврски и следните неколку недели да ги помине на луксузен одмор со нивното дете.

Meghan Markle

“Со нетрпение го очекуваат излетот под палмите и долгите прошетки на плажа. Тоа ќе биде рајски одмо.“ рече неименуван извор за споменатите медиуми и додаде дека со оглед на сè што им се случи во последните неколку месеци, 38-годишната Меган Маркл и три години помладиот принц Хари нема штедат на одморот. „На нив очајно им треба бегство од секојдневниот живот и сите кои ги опкружуваат“, заклучи изворот.

Meghan Markle
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi