Настрада во тешка сообраќајна несреќа: Наследничката на славниот актер денес изгледа како АНГЕЛ

17 јули, 2020
ubav

Убавата Меду често објавува фотографии од минатото во кои се сеќава на нејзиниот трагично починат татко.

Актерот Пол Вокер го загуби животот на 30 ноември 2013 година, кога автомобилот во кој се наоѓал заедно со неговиот пријател Роџер Родос удри во столб за осветлување, по што се запали.

<p>Lepa Medou često objavljuje fotografije iz prošlosti kojima se priseća svog tragično nastradalog oca</p>

<p>Lepa Medou često objavljuje fotografije iz prošlosti kojima se priseća svog tragično nastradalog oca</p>
<p>Lepa Medou često objavljuje fotografije iz prošlosti kojima se priseća svog tragično nastradalog oca</p>

Оваа трагедија го потресе целиот свет, а Пол ја остави зад себе својата ќерка Медоун Рајн Вокер, која во тоа време имаше само 14 години.

View this post on Instagram

happy place

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

View this post on Instagram

ultimate apocalypse buddy

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

View this post on Instagram

🧡

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

Меду е активна корисничка на социјалните мрежи, каде често споделува фотографии од секојдневниот живот, а нејзините следбеници не престануваат да ја посипуваат со комплименти дека таа поседува нереална убавина.

View this post on Instagram

hmmmm

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

View this post on Instagram

21 in Tokyo💕💕🦋🦋

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi