Никој не претпоставил што се подготвува: Британската принцеза се венчала во тајност

18 јули, 2020
ртерерге

Во Кралската катедрала на Свети Јаков во замокот Виндзор, принцезата Беатрис се заколна на вечна љубов на италијанецот Едоардо Мапели Моци, пренесува Metro. На свадбата, наводно, присуствувале нејзината баба и дека кралицата Елизабета и принцот Филип, кои биле видени како доаѓаат во Виндзор утрово, а новинарот на „Дејли меил“ Ребека англиски напиша на Твитер дека принцезата Беатрис и Моци се венчале во приватна церемонија и дека е преземена строга сметка. на растојанија и мерки за заштита.

<p>Nakon što je u martu zbog pandemije virusa korona odložila venčanje, princeza Beatris više nije želela da čeka</p>

<p>Nakon što je u martu zbog pandemije virusa korona odložila venčanje, princeza Beatris više nije želela da čeka</p>
<p>Nakon što je u martu zbog pandemije virusa korona odložila venčanje, princeza Beatris više nije želela da čeka</p>
<p>Nakon što je u martu zbog pandemije virusa korona odložila venčanje, princeza Beatris više nije želela da čeka</p>
<p>Nakon što je u martu zbog pandemije virusa korona odložila venčanje, princeza Beatris više nije želela da čeka</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi