Никол Шерцингер сподели со фановите необичен момент што го доживеа во црква, сите се воодушевени и коментираат

11 јуни, 2020
сфсдфсф


“Денес бев во црква. Ја наведнав главата додека се молев и кога погледнав кон олтарот се изненадив. Принц, ти сè уште осветлуваш сè со својата светлина. Среќен роденден, многу ми недостигаш.”, напиша пејачката со фотографија што ја објави. Легендарниот Принц би го прославил 62-от роденден на 7 јуни.

Пејачката и Принц беа добри пријатели, а виолетовата отсекогаш била неговата омилена боја. Легендарниот музичар почина во април 2016 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi