Нова прељуба во кралското семејство? Принцот Едвард и неговата сопруга во центарот на вниманието!

9 декември, 2020
76606_vencanje-grofice-od-veseksa-sofi-i-pinca-edvarda_ls


Принцот Едвард, гроф од Весекс, е најмладиот од четирите деца на британската кралица Елизабета и принцот Филип, и иако е најмал , тој е познат по тоа што е единственото дете на кралицата Елизабета која не се разведе. Сепак, сега дознаваме дека Едвард и неговата сопруга Софи, грофицата од Весекс, се соочуваат со голем удар за нивниот брак. Значи, New Idea тврди дека Софи сигурно била шокирана и повредена откако ги слушнала коментарите од поранешната девојка на принцот Едвард, Рути Хеншал.

Хеншал неодамна се појави во реалното шоу „I’m A Celebrity… Get Me Out of Here“, а во една од сцените изјави дека таа и принцот Едвард имале секс во Бакингемската палата. Иако нивната врска заврши во 90-тите години, таблоидот тврди дека коментарот на Хеншал сигурно и наштетил на Софи.

По престојот во ова шоу, Хеншал се извини за деталите од нејзините интимни моменти со принцот Едвард. Таа рече дека во тоа време не знаела дека ја снимаат, па можно е таблоидот само да се обидува да создаде проблеми таму каде ги нема.

На крајот на краиштата, Софи и принцот Едвард не реагираа на овие коментари, па се покажа дека насловот сугерираше дека Едвард бил фатен во аферата, додека тоа во суштина не е точно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris