11 август, 2020

Познатиот пар Бијонсе и Џеј Зи беа меѓу публиката на најгледаниот настан во Америка секоја година, Супербол, а поради она што го направија, налутија многу Американци.

На големиот настан дојдоа со нивната ќерка Блу Ајви, а медиумите ги снимија како седат додека се извршуваше националната химна. Ова предизвика лавина негативни коментари на социјалните мрежи, па дури и многу од нивните обожаватели беа разочарани, пишувајќи: „Треба да се отселите од државата“.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Опасно ги налутија Американците на Супербол: Бијонсе и Џеј Зи не ја испочитуваа традицијата
Горе