ПОГЛЕД ВРЕДЕН МИЛИОН ДОЛАРИ: Поранешниот дом на Шон Конери во Ница ќе ве остави без здив! (ФОТО)

5 ноември, 2020
шон

Поранешниот дом на Шон Конери во Ница се продава по цена од 34 милиони евра.

Тоа е луксузна вила со феноменален поглед која ќе ви го одземе здивот.

Таа има 8 бањи и 8 спални соби. Покрај тоа, има отворен и затворен базен, теретана, две посебни куќи за гости.

Погледнете ја оваа империја во срцето на Франција!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi