Протекоа фотографии од пијаните Кејт и Вилијам!

17 јули, 2020
кејт

Сите ние имаме по некоја фотографија од ноќно излегување која со задоволство би сакале да биде заборавена. Станува незгодно кога таква фотографија има некој член од кралското семејство, а некогаш “главна партнерка” на британската елита била токму војвотката Кејт Мидлтон.

Нејзините фотографии се повторно хит на Инстаграм , а на некои од нив се појавува и нејзиното тогашно привремено момче, а сега нејзин сопруг, принцот Вилијам.

Принцот се запознал со Кејт во 2001 година за време на студиите на престижниот универзитет St. Andrews. Парот се трудел да живее нормално, без кралски привилегии. Исто така, често оделе на студентски забави со многу алкохол. Иако по венчавката тие се смириле, овие фотографии се тука за потсетување дека и тие се само луѓе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi