Салма Хајек објави топлес фотографија со стомакот до заби, фановите воодушевени

26 септември, 2020
f426a0e3b8862e8676eb

Салма и францускиот милијардер Франсоа-Анри Пино (58) ја добија Валентина во 2007 година

Познатата актерка Селма Хајек со фотографија го прослави 13-от роденден на својата ќерка Валентина Палома. Имено, таа објави фотографија на која Салма е бремена со Валентина, а фановите се воодушевени што актерката е топлес на фотографијата.

“Утре, малото бебе што се роди во мојата матка официјално станува тинејџер. Растат толку брзо …”, напиша таа под фотографијата која за кратко време собра над милион лајкови.

„Бог одвои дополнително време кога те создаде“, „Ти си неверојатно убава“, се некои од комплиментите на обожавателите.

Салма и францускиот милијардер Франсоа-Анри Пинал (58) ја добија Валентина во 2007 година, а парот се венчаше две години подоцна.