Сцената од местото на несреќата е застрашувачка: Познатиот рапер е повреден во сообраќајна несреќа

26 март, 2020
Capture

Шокантната снимка го обиколи светот, а на една од нив се гледа дека младиот рапер е во лоша состојба.

Британецот Арон Дејвис (29), попознат како Багзи Малон, доживеа сообраќајна несреќа вечерва додека возеше мотор во Манчестер. Тој, наводно, се судрил со автомобил, соопштија порталите.

Медиумите во оваа земја го оценија сериозно, а минувачите ги фотографираа и местото на несреќата и самиот рапер додека да биде внесен во амбулантното возило на брзата помош.

Очевидците Вакас и Шабаз Махмуд му помогнаа  на Багзи Малун, повикале брза помош и разговарале со него сè додека не пристигнат лекарите и медицинските техничари. Тие им откриле на новинарите дека раперот им го кажал своето име и тврдел дека тој не е повреден, но никој од неговото семејство или тимот, како ниту самиот тој, се уште не се огласиле.

Многу колеги и обожаватели му даваат поддршка и испраќаат поздрави до славниот рапер преку социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi