Сѐ пука на неа: Пејџ уште еднаш ги запали социјалните мрежи

19 април, 2020
pej

Американската ММА ѕвезда Пејџ Ван Зант уште еднаш успеа да ги воодушеви своите фанови на Инстаграм, без да објави фотографија на која е гола.

Во изминатиов период, таа објави серија фотографии на кои таа и нејзиното момче се голи, но сега таа ја промени тактиката и повторно успеа да предизвика бура кај нејзините фанови.

View this post on Instagram

💗 Beach Babe 🏝 . @si_swimsuit

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on