Шерон Стоун откри кој од нејзините холивудски колеги најдобро се бакнува!

24 септември, 2020
шерон стоун

За време на нејзината повеќедецениска кариера, славната актерка имаше можност да ги „испроба“ бакнежите на многу нејзини колеги, но само еден остана во нејзиното сеќавање, а тој е, секако, холивудска легенда.

Гостувајќи го Енди Коен во „Гледај што се случува во живо“, 62-годишната Шерон Стоун откри како го имала најдобриот филмски бакнеж со колегата Роберт де Ниро кога заедно го снимале „Казино“.

„Роберт де Ниро беше дефинитивно најдобриот. Секогаш ќе го паметам по неговиот совршен бакнеж ‘, открила Шерон Стоун и и оддала комплимент на нејзиниот 77-годишна колега, со кој го сними филмот уште во 1995 година, но за него се зборува и денес.

Како што рече, пред да го сними филмот со него, таа беше многу возбудена бидејќи беше нејзин голем обожавател: ‘Тој беше актер на кој му се восхитував во текот на целата моја кариера и сè што требаше да направам е да седам спроти него. Можеби е затоа што го имав тоа мислење за него и се сетив на тој бакнеж “.

Дури и ако нешто тргне наопаку додека снимаа, таа не би имала ништо против, затоа што беше воодушевена од тоа. „Бев луда по него. Тој веројатно можеше да ме удри со чекан по главата, а јас само да се насмеам “, рече таа низ смеа, додавајќи дека сите други филмски бакнежи остануваат заборавени.