Со „жешка“ фотографија во танга прослави за 7 те милиони следбеници на инстаграм

19 јуни, 2020
око

Моделот на инстаграм, Матилде Тантот, прослави седум милиони следбеници на Инстаграм и со нив сподели провокативна фотографија. „Се надевам дека имате добра недела“, напиша француско-иранската убавица во неделата, покрај фотографиите, додавајќи бројка од седум милиони, што се однесува на бројот на следбеници.

View this post on Instagram

Sunday 🤍

A post shared by Mathilde (@mathildtantot) on

View this post on Instagram

I've always dreamed of this shower {swipe}

A post shared by Mathilde (@mathildtantot) on

https://www.instagram.com/p/B-xcZ35p8qV/?utm_source=ig_embed