Ирина Шајк ја скокотка фантазијата во новата кампања на луксузната италијанска марка

3 ноември, 2020
1334793

Руската манекенка Ирина Шајк со години е заштитно лице на многу луксузни брендови, вклучувајќи го и италијанскиот гигант „Versace“. Во новата кампања, згодната бринета никого не остава рамнодушен

Фотографија направена од птичја перспектива, на која Ирина Шајк во минијатурно црно бикини, препознатлива луксузна наметка на модната куќа „Versace“, го обиколи светот со молскавична брзина.

Бројни таблоиди не можат да се изначудат од одличното издание на згодната Русинка, која сè уште е една од најбараните модели во многу дизајнерски куќи.

Таа е во многу блиска врска со Донатела Версаче, наследничката на овој италијански дизајнерски бренд, па не треба да изненадува што таа повторно блескаше во нивната нова кампања.

И овој пат сексапилот беше во прв план, па со бикините Ирина носеше вртоглаво високи потпетици со дијамантски ремен околу глуждот.

Фантастични пропорции, извежбана фигура, долги нозе и убаво лице ретко кој пропушти да ги погледне.

На други фотографии, Ирина е покриена само со луксузни перници од новата колекција додатоци и опрема за дома.

Таа доби само пофалби за својот изглед во новата кампања која привлекува внимание, 33-годишната Шајк. Бројни колеги, обожаватели и пријатели во коментарите ѝ напишаа дека изгледа како божица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi