Испливаа ретки фотографии од Анџелина Џоли и приватни писма кои ја кријат вистината за неа

30 јули, 2020
xdgf

Една од најпознатите актерки, Анџелина Џоли порано беше само обична девојка, за што сведочат и нејзините поранешни фотографии и писма. Британскиот „Дејли меил“ ги поседува своите фотографии уште од нејзините тинејџерски денови, каде беше фотографирана како 14-годишник додека се дружеше со пријателите, спиеше, позираше …

View this post on Instagram

Rare Photos of #AngelinaJolie

A post shared by Angelina Jolie / Angie (@angelinajolie___1975) on

Непознат извор ги поделил и нејзините стари писма и разгледници. Неговиот единствен услов беше да остане анонимен, а се знае само дека заедно присуствувале во истото средно училиште во Лос Анџелес.

– Таа беше прекрасна личност и нашето пријателство беше совршено. Луѓето не разбираат дека таа отсекогаш била одлична хуманитарна, луда и чудна. Бидејќи таа беше од побогато семејство од нас, таа секогаш ќе ги делеше работите со мене и другите пријатели и не можеше да ги помине бездомниците без да му понуди храна или пари. Тоа беше кога имала 14 години, па затоа не изненадува што денес е сè уште гласна во помагањето на бегалците ширум светот.

На една од разгледниците во 1989 година, тогашната 14-годишна Анџелина го опиша човекот што ја привлекува: – Тој е фотограф што го запознав денес и никој не знае дека го сакам. Тој рече дека сака да работи со мене, се надевам дека ќе се оствари затоа што навистина го сакам. Тој е совршен – висок, слаб, црнокос и живее во студио! Мислам дека е геј!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris