Јелена ги покажа долгите нозе, па го шокира Ноле со овој чекор! Погледнете што направија семејството Џоковиќ!

23 мај, 2020
jelena

Јелена и Новак Џоковиќ  ги воодушевија следбениците на социјалните мрежи.

Тие објавија видео каде заедно танцуваат и може да се каже дека одлично им оди.

Сопругата на најдобриот тенисер на светот танцуваше во краток фустан и го покажа своето витко тело и затегнати нозе, додека Ноле танцуваше лежерно облечен во бермуди и папучи.

– “Ние заедно ќе танцуваме засекогашшш” – напиша Јелена додека играше самба со Ноле, а нивната среќа и и љубов ги воодушевија сите следбеници.