Јелена Карлеуша конечно проговори за бракот

31 мај, 2020
76891431_3309565172451680_2779382843906599535_n

Една од најпопуларните регионални фолк пејачки, 41-годишната Јелена Карлеуша, го ужива бракот со фудбалерот Душко Тошиќ од 2008 година, со кого има и две ќерки – 11годишната Атина и 10годишната Ника. Сепак, и покрај годините што ги поминаа заедно, оваа двојка е често под „удар“ на медиумите, но и на јавноста. Иако скоро никогаш не зборува за својот приватен живот, Јелена сега откри детали од бракот за српската IDJ TV, за кој наводно се распаѓа, но и суптилно одговорила на коментарите со кои се соочува.

Имено, бракот на Јелена се најде во фокусот на јавноста по нејзината наводна афера со фудбалерот Огњен Врањеш. Затоа, многу српски медиуми пишуваат дека бракот е ’застрелан’, иако ниту пејачката, ниту нејзиниот сопруг официјално не го објавија тоа. Јелена сега го кажа она што го мислеше. „Луѓето си земаат толку многу за право да се справат со мојот брак. Дали јас бев со него, или не, дали направивме нешто или не, е само моја работа. Никој не може да го знае ова освен јас и моето семејство. Грижете се за вашите проблеми, а јас ќе се грижам за моите “, рече кратко пејачката, која, како што вели, и пречи што сите се занимаваат со нејзиниот брак и приватниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi