Јелена Карлеуша заплива потполно гола – не е познато кој ја имаше честа да ја фотографира во вакво издание!

30 јуни, 2020
352144-karlita-orig

Српската пејачка Јелена Карлеуша (41), не штеди на луксузни патувања, брендирана облека и скапи автомобили, а пред скоро две години си се почести со нова вила на Дедиње, која некогаш му припаѓаше на фудбалерот Драган Стојковиќ (55).


Луксузната резиденција исто така вклучува и голем базен во кој пејачката сега заплива, а за тоа се „пофали“ и на социјалните мрежи.
Не би било чудно ако Јелена не позираше потполно гола.


Сепак, фотографијата брзо ’испари’, односно Карлеуша ја избриша како пост, а подоцна ја постави како Instagram Story. Дали сфатила дека претерала со експлицитната содржина и затоа ја избришала или го направила тоа од друга причина, сè уште не е познато.
Исто така, не е познато ниту тоа кој ја имаше честа да ги овековечи овие моменти преку фотографија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi