Кајли Џенер ја „ослободи“ својата дива страна додека се покриваше со животински принт за да ја претстави својата нова колекција „Kylie Cosmetics Leopard collection“

27 октомври, 2020
34867900-8881593-Prrrfect_The_23_year_old_is_seen_covered_in_leopard_spots_as_she-m-11_1603743079772


Кајли Џенер возбудено го најави доаѓањето на нејзината нова колекција од Кајли Козметика во понеделник. Споделувајќи секси промотивен клип на својот Инстаграм, 23-годишната sвезда беше видена покриена со животински принт додека ги прикажа новите шминки. Видеото на кое се гледа како најмладата Џенер носи кратка перика.

Wild thing: Kylie Jenner sizzles in a new video to promote her new leopard collection for Kylie Cosmetics


„МОЈАТА НОВА КОЛЕКЦИЈА ЛАНСИРА ДЕНЕС ВО 15 часот !!!!!!“ Кајли воодушеви во натписот што беше споделен на нејзиниот профил на Инстаграм. „На страницата за козметика, сличен натпис гласеше:„ ЛЕОАПАРД КОЛЕКЦИЈАTA ЛАНСИРА ДЕНЕС ВО 15 часот попладне, дали сте подготвени? “

Is that you Kris Jenner? The clip opens with Kylie wearing a cropped wig
Animal instinct: The brunette beauty is seen smoldering at the camera in the short clip
Cutout queen: The E! reality wore a very revealing leopard print bodysuit
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum