Кајли Џенер воопшто не размислува колку троши кога е во прашање Травис Скот

21 јуни, 2020
6b65a3f8-6dd8-4baf-b49f-84c0ec9b244b_750x422

И покрај тоа што не се заедно, Кајли Џенер и Травис Скот, меѓусебно се поврзани и тоа се должи на фактот што тие ја имаат ќерката Сторми. Ѕвездата од „Keeping Up with Kardashians“ не е воопшто штедлива кога станува збор за организирање раскошни забави или купување скапи подароци. Затоа, сигурно е дека Кајли ќе го почести нејзиното поранешно момче  за Денот на таткото, бидејќи му е премногу благодарна.

  •  “Кајли секогаш троши многу кога станува збор за прослави и подароци и таа дефинитивно ќе вложи исти напори за Травис во име на Сторми. Од сите членови на Кардашијан, таа се чини дека најмногу сака да се расфрла, па така и Денот на таткото за Травис нема многу да се разликува”. – изјави извор близок на Кајли Џенер.