Како ледено кралство: Погледнете како Џенифер Лопез го украси својот дом (ФОТО)

28 ноември, 2020
1601030160346-dzeniffer-lopez-830x0

Фановите беа воодушевени

Џенифер Лопез се подготвува и за новогодишните и Божиќните празници. Латино дивата на Инстаграм покажа како го украсила својот дом.

Сѐ е помалку-повеќе во бело, како ледено кралство. Со фотографија од нејзиниот дом Џенифер го честиташе Денот на благодарноста.

Фановите беа воодушевени и ја „бомбардираа“ со коментари.

„Ледена кралица“- напишал еден обожавател.

Џеј Ло го помина празникот со својата мајка Гвадалупе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi