Камерон Дијаз го откри својот скриен талент и ги воодушеви обожавателите (ВИДЕО)

16 декември, 2020
1368549

Иако се откажа од актерството, ревиите на црвениот тепих и раскошните забави и го напушти холивудскиот свет во минатото, Камерон Дијаз денес е многу активна на социјалните мрежи, каде што нејзините најверни фанови можат да ја следат во секојдневните авантури

Можеби веќе немаме можност да ја гледаме во нови филмски и телевизиски проекти, но Камерон Дијаз го најде патот до обожавателите. Преку официјалниот профил на Instagram, на кој некогаш не беше толку активна, сега се појавува често. Во еден таков изглед, таа го покажа својот скриен талент.

Имено, поранешната актерка се сврте кон нова кариера во последните месеци. Влегла во нов бизнис со пријател и започна винарија. Затоа сега ги промовира своите вина и пенливи вина секогаш кога е во можност. Преку кулинарски извештаи од домот или преку познати и богати пријатели.

Овој пат Дијаз покажа што друго научи во овој нов деловен потфат. Открила како да се отвори шише шампањ без раце, користејќи само остар кујнски нож, кој помага при оваа задача.

„Секогаш е добро да се знае мал трик за забави, дури и ако не е време за забави и прослави“, напиша 48-годишната од Сан Диего.

Поранешната актерка на крајот од видеото, која ја преглдаа над два милиони луѓе, задоволно се насмевнува и не ја крие гордоста што успеа да го стори тоа без никакви грешки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris