Кардашијан објави фотографии од плажа, а фановите се збунија: “Која е оваа? Кајли?”

11 ноември, 2020
Screenshot_2

Ким Кардашиан предизвика расправа со фотографии од плажа каде според фановите не личи на себе.

На фотографиите, Ким позира во црно бикини и црни шорцеви и опуштено ѝ се смее на камерата. Сепак, следбениците не можеа да не ја забележат сличноста со нејзината помлада сестра.

View this post on Instagram

Smiles for Miles

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Тука си истата Кајли“, „Кајли, дали си тоа ти?“, „ОМГ, мислев дека ова е Кајли“, „Не знаев која од вас е на овие фотографии“, се само некои од коментарите.

Кајли ја коментираше фотографијата со емотикон на кој има срца наместо очи. „Кајли, мислевме дека ова си ти“, одговорија следбениците на Кардашијан-Џенер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi