Карди Би покажа што направила на роденденот на нејзиниот сопруг: Ваков СКАНДАЛ само еднаш се гледа!

16 декември, 2020
карди

Американскиот рапер Офсет (29) на 14 декември го прослави својот 29-ти роденден, а неговата сопруга Карди Би (28) сподели што направија за време на прославата дома.

Имено, Карди и Офсет се откажаа од разводот минатиот месец и се чини дека искри „летаат“ меѓу нив повеќе од кога било досега.

Не можеа да ја сокријат хемијата меѓу нив во новите видеа, па раперот цело време ја бакнуваше Карди на вратот и градите, додека снимаше сè со телефонот во огледало.

Работите стануваа сè пожешки, па во еден момент Офсет го фати раперот за градите, а потоа таа изведе танц во неговите крилја.

Таа беше во многу секси издание и може да се види како се облекува за да го прослави роденденот на нејзиниот сопруг, а имаше и секси „зачадено око“ на нејзините очи.

Таа носеше црн корсет и го истакна бујното деколте во преден план, ја обои косата во бела боја и ја крена во пунџа, додека правеше црвени зашилени нокти долги околу 5 сантиметри, а фановите се прашуваат како воопшто работи со нив.

Среќен роденден, сопруг мој. Ти посакувам многу поголема позитивност, мудрост на здравјето и да продолжиш да имаш добро срце. Ти благодарам што ми помогна да го средам мојот бизнис во последните неколку месеци. Те сакам. Ајде да полудиме вечерва – напиша Карди во описот на објавата.