Карлеуша врати на коментарите дека има лажен задник : „Зумирајте и уживајте“

2 август, 2020
дфгдфгфдг


Одморот и тропското патување на српската ѕвезда Јелена Карлеуша значи само едно – жешки и голи фотографии на Инстаграм. Како и секоја година, таа патуваше во Турција со своите ќерки, 10-годишната Ника и 11-годишната Атина. Како што и самата истакна во тоа време, таа пропушти многу да патува за време на карантинот. Покрај тоа што неколку дена објавуваше голи фотографии на социјалните мрежи, таа ја искористи можноста да одговори на оние кои ја сметаат за „вештачка и пластична“.

Како и секогаш, следбениците повторно се поделени. Фановите ја поддржуваа и споделија комплименти, додека некои сметаа дека таа не ја кажува вистината. Имате подобар задник од Ким Кардашијан. Изгледате одлично, но тоа не е природно. Кажувај си го ова секој ден за да веруваш во тоа “, пишале на фотографијата. Јелена не ги коментираше коментарите.

View this post on Instagram

Girls ☀️🌴🌊🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Патем, голите фотографии неодамна и донесоа проблеми. Иако контроверзните фотографии провоцираат ентузијазам и бројни позитивни комплименти од фановите на штета на атрактивниот изглед на оваа мајка на две деца, нејзиниот сопруг, 34-годишниот фудбалер Душко Тошиќ, според српските медиуми, полуголи настапи на неговата сопруга не го воодушевуваат, згора на тоа нејзините голи фотографии наводно предизвикуваат сериозни проблеми во бракот.

View this post on Instagram

🌴☀️🌊 🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris