Kate Middleton пронајдена на подот од бањата: Глетка којашто ниту еден родител не треба да ја доживее

9 јуни, 2020
profimedia-0495433598

Иако, оваа година ја прославија 9та годишнина од бракот, војвотката и војводата од Cambridge и понатаму не престануваат да ја интригираат јавноста со својот однос, па така странските медиуми имаат “полни раце” работа кога се тие двајца во прашање. Последната вест којашто прерасна во вистински скандал, е веста за наводното неверство на Prince William.

Станува збор за 37 годишната Rose Hanbury, девојката со која, се зборува дека William ја изневерил својата сопруга Kate, додека таа била бремена со нивното трето дете.

  • “Кога дозна дека William  ја изневерил, Kate хистерично истрча во бањата, кадешто малку подоцна, нејзините родители ја најдоа како лежи свиткана на подот. Долго по информацијата за наводното неверство на нејзиниот сопруг, таа одбиваше да јаде со што видливо загуби неколку килограми.” – изјави извор близок на семејството

Откако целата приказна излезе во јавност, Prince William им се закани на новинарите со тужба за клевета.